پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧

تعداد بازدید: ٣٨٢٩
 

اطلاعیه (شماره 2) ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دکتری تخصصی

کد اطلاعیه: ٧١٧٧
تاریخ انتشار: ١٦ شهریور ١٣٩٦ ساعت ٨:٣٦

(اطلاعیه شماره 2)

قابل توجه پذیرفته شدگان رشته‌های مختلف آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1396

ثبت نام و تشکیل پرونده در دو مرحله انجام می پذیرد:

مرحله اول: که به صورت غیر حضوری(اینترنتی) می‌باشد و لازم است دانشجویان از روز جمعه  17/06/1396 لغایت یکشنبه 19/06/1396  ( با مرورگر کروم) به لینک ثبت نام دانشجویان جدیدالورود  ، مراجعه و مطابق راهنمای درج شده در این صفحه، با قرار دادن اطلاعات کاربری مورد نیاز، شناسه کاربری و رمز عبور سیستم آموزشی را دریافت نمایند و پس از ورود به سامانه آموزشی   اطلاعات خود را تکمیل و مدارک درج شده در اطلاعیه شماره 1 را بارگزاری نمایند (باید نوع فایل های اسکن jpg و حجم آنها نهایتا 200kb باشد)

جهت ثبت نام اینترنتی به همراه داشتن کارت بانکی و رمز دوم الزامی است.

عدم انجام ثبت نام کامل اینترنتی در تاریخهای مذکور به منزله انصراف دانشجو از ثبت نام تلقی می گردد.

در صورت نیاز جهت مشاهده  فیلم مراحل آموزشی ثبت نام وهمچنین سئوالات بوجود آمده به آدرس تلگرامی @skued مراجعه نمایید.

مرحله دوم: تشکیل پرونده و ثبت نام نهایی:

زمانبندی ثبت نام و تحویل مدارک پذیرفته شدگان دکتری تخصصی 1396  دانشگاه شهرکرد

سه شنبه28/6/1396

دوشنبه 27/6/1396

یکشنبه26/06/1396

رشته های علوم پایه و دامپزشکی

رشته های فنی ومهندسی و علوم انسانی

رشته های کشاورزی و منابع طبیعی

 

 

 

ب- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت ‌نام‌ (در مرحله حضوری)

1 اصل‌ و یک نسخه تصویر مدارک‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد مورد تایید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فنآوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد قید شده‌ باشد.

تبصره‌1: پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) نمی‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل اخذ مدرک مذکور را پس از تأیید موسسه محل تحصیل، در زمان ثبت‌نام حضوری ارائه نمایند.

تبصره‌2 : آن‌دسته از پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون )زمان ثبت‌نام 16/09/1395 لغایت 22/09/1395 (دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی‌ارشد بوده‌اند و می‌بایست تاتاریخ 31/06/1396فارغ‌التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده‌اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس ‌(‌0) تا (20) تا تاریخ 31/06/95 (و یا حداکثر تا تاریخ 30/11/95 توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ارشد در فرم مخصوص (مندرج در صفحه 40 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و یا مندرج در صفحه 96 دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی) درج و پس از تأیید مسئول ذیربط به هنگام ثبت‌نام ارائه گردد.

تبصره 3: براساس مصوبه جلسه مورخ 368 مورخ 3/11/1374 شورای عالی انقلاب فرهنگی فضلا و طلاب حوزه های علمیه قم و خراسان که دوره سطح 3 را گذرانده‌اند و یا تا تاریخ 31/06/96 دانش آموخته می‌شوند برای یکی از کدرشته‌های امتحانی مرتبط در گروه علوم انسانی مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون بوده‌اند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت قبولی نیاز به گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی موسسه محل قبولی می باشند. ضمنا داوطلبان مربوط می‌بایست در زمان ثبت نام مدرک فراغت از تحصیل خود راکه توسط مدیریت حوزه های علمیه صادر گردیده است در اختیار داشته باشند

تبصره 4: دارندگان مدارک تحصیلی معادل می‌بایست حائز شرایط «آیین‌نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» مصوبه جلسه 845 شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره 2/77633 مورخ 28/05/92 توسط معاونت آموزشی وزارت متبوع به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده، باشند. بدیهی است آن عده از دارندگان مدارک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره 432 مورخ 03/09/1377 شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره‌های معادل) در دوره‌های معادل پذیرفته‌ شده‌اند، در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

تبصره 5: براساس مصوبه جلسه 771 مورخ 26/08/94 شورای عالی انقلاب فرهنگی، کلیه دارندگان مدرک معادل ضمن خدمت فرهنگیان که طی سال‌های 1377 تا 1381 به دوره‌های مذکور راه یافته‌اند، حسب مورد از تسهیلات مصوبه شماره 2/77633 مورخ 28/05/94 برای ادامه تحصیل در مقاطع رسمی بالاتر برخوردار می‌شوند.

-2 اصل‌ و یک سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی.

-3 شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.

-4 ارائه مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه آنها‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظیفه‌ عمومی»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1396 مشخص‌ کند (برای‌ برادران)‌.

-5 پذیرفتگانی که در مقابل سهمیه قبولی آنها عنوان "رزمنده" درج شده و ارگان آنها وزارت جهاد کشاورزی است، لازم است معرفی نامه رسمی از وزارت جهاد کشاورزی با مُهر و امضاء مدیر کل امور اداری را ارائه نمایند. معرفی‌نامه‌های مذکور لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی 97-1396 از طریق ارگان ذیربط برای هر یک از پذیرفتگان مذکور به این دانشگاه تحویل گردد، در غیر اینصورت برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از آنان ثبت‌نام به عمل نمی‌آید.

-6 پذیرفتگانی که در مقابل سهمیه قبولی آنها عنوان "رزمنده" درج شده و ارگان آنها سازمان بسیج مستضعفین می‌باشد، ملزم هستند پس از ثبت‌نام، با ‌همراه داشتن اصل گواهی حضور در جبهه صادره توسط سپاه استان به تاریخ جدید (سال جاری) و نامه تأییدیه تحصیلی معاونت آموزشی (با قید سال قبولی، مقطع و رشته تحصیلی) به معاونت سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین واقع در تهران، بزرگراه بسیج مستضعفین، روبروی اتوبان شهید محلاتی (آهنگ) مراجعه و فرم تأییدیه نهایی سهمیه خود را دریافت نمایند

7- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) پذیرفته‌ شده‌اند، در زمان ثبت‌نام، ملزم به ارائه تأییدیه سهمیه قبولی نمی‌باشند.

8- ارائه معرفی‌نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان "رسمی- قطعی" و یا "رسمی- آزمایشی" وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می‌پذیرد، می‌باشد

9- پذیرفته­شدگانی که در حین گذراندن خدمت سربازی می باشند لازم است برای انجام امور مربوط به ترخیص پس از ثبت نام با دردست داشتن پرینت ثبت نام اینترنتی و گواهی اشتغال به سربازی به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

10- ارائه حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت همراه با حکم کارگزینی.

د- تذکرات‌ مهم

  1. حضور شخص پذیرفته برای ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده خواهد بود و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
  2. در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی باطل شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.
  3. مطابق ضوابط پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌های روزانه در آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال 1396حتی در صورت عدم ثبت‌نام و یا انصراف قطعی از رشته قبولی، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال 1397 به منظور انتخاب رشته‌های تحصیلی دوره روزانه نخواهند بود.  
  4. به دانشجویان دوره دکتری تخصصی به غیر از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان در چارچوب ضوابط و اعتبارات آن صندوق، پرداخت دیگری صورت نمی‌پذیرد

داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون از طریق سایت سازمان سنجش، درصورتی که درباره مندرجات کارنامه مذکور سوالی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 22/06/96 منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مطرح نموده و یا با شماره تلفن‌ 42163-021 تماس حاصل نمایند.

 5- محل ثبت نام حضوری، دانشکده کشاورزی می باشد.

6- ساعات مراجعه 30/8 صبح الی 30/12 و  بعد ازظهر ساعت 14 الی 16

7- آدرس : شهرکرد - بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد

8- شروع کلاسهای دانشجویان جدیدالورود از تاریخ 01/07/96 خواهد بود.

تلفن  مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد  32324629-038

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است