سه شنبه ٦ فروردين ١٣٩٨

تعداد بازدید: ١٤٦٥
 

برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد (SKELT) در نیمسال اول 97-1396

کد اطلاعیه: ٧١٨٧
تاریخ انتشار: ٣٠ مهر ١٣٩٦ ساعت ١٠:٥٤

 

                

 

 

برگزاری کلاس‌های آمادگی آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد (SKELT) در نیمسال اول 97-1396

«ویژة دانشجویان تحصیلات تکمیلی»

به اطلاع کلیة دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد و سایر داوطلبان آزمون SKELT در دانشگاه‌های دیگر می‌رساند، با توجه به برگزاری مرحلۀ سوم آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد (SKELT) در نیمسال دوم، دورة جدید کلاس‌های آمادگی این آزمون از تاریخ شنبه 13 آبان بمدت یک هفته (10 جلسه فشرده) در دانشکدة ادبیات و علوم انسانی تحت نظارت مرکز آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد برگزار می‌گردد. لذا از کلیة دانشجویانی که تمایل دارند در این دوره از کلاس‌های آمادگی آزمون شرکت کنند درخواست می‌گردد با تهیه، ارسال و تحویل مدارک زیر نسبت به ثبت‌نام خود در این دوره از کلاس‌ها اقدام نمایند.

مدارک لازم: کارت دانشجویی، کپی کارت ملی، رسید فیش بانکی به مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار ریال (معادل یکصد و هشتاد هزار تومان) به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهرکرد، بانک تجارت، به شمارة حساب 7871915028

زمان ثبت‌نام: 30 مهرماه تا 6 آبان‌ماه 96

زمان برگزاری کلاس‌ها: 13 تا 17 آبان‌ماه 96

زمان برگزاری آزمون: پنج‌شنبه 2 آذرماه 96

 

شیوة تحویل مدارک و تکمیل ثبت نام:

1. ابتدا، ارسال مدارک فوق بصورت اسکن و از طریق رایانامه به آدرس: Englishproficiencytest.sku@gmail.com (سرکار خانم محمدی) تا پایان وقت اداری آخرین روز مهلت ثبت نام.

2. سپس، بهمراه داشتن و تحویل اصل فیش بانکی بصورت حضوری به سرکار خانم محمدی در اولین روز برگزاری کلاس‌ها - دانشکده ادبیات و علوم انسانی.

 جدول زمانبندی کلاس‌ها و مکان برگزاری کلاس‌ها:

ساعات و مکان برگزاری کلاس متعاقباً از طریق ایمیل به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

توضیحات:

۱. سقف تعداد افراد شرکت‌کننده در کلاس دورة آمادگی آزمون ۲۵ نفر است و مازاد بر این تعداد به دو گروه تقسیم می‌شوند.

۲. بر اساس اعلام مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه، حضور دانشجویان مقطع دکتری تخصصی و دستیاری شاغل به تحصیل در ترم‌های چهارم و بالاتر، که هنوز موفق به اخذ مدرک قبولی زبان از آزمون‌های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نشده‌اند، در این کلاس‌ها الزامی می‌باشد.

به سوالات و پیشنهادات فراگیران از طریق رایانامة مرکز (Englishproficiencytest.sku@gmail.com) در مدت حداکثر ۲۴ ساعت پاسخ داده می‌شود.

 

مرکز آزمون بسندگی زبان انگلیسی دانشگاه شهرکرد

 

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است