سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧

تعداد بازدید: ٧٠١
 

ثبت‌نام ششمین آزمون بسندگی زبان انگلیسی مرکز زبان دانشگاه شهرکرد (SKELT) در نیمسال دوم ۹۷-۱۳۹۶

کد اطلاعیه: ٧٢٣٢
تاریخ انتشار: ٠٩ اردیبهشت ١٣٩٧ ساعت ٨:٢٥

اطلاعیه شماره 2: ثبت‌نام ششمین آزمون بسندگی زبان انگلیسی مرکز زبان دانشگاه شهرکرد (SKELT) در نیمسال دوم ۹۷-۱۳۹۶

 

به اطلاع کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌رساند آزمون بسندگی زبان انگلیسی مرکز زبان دانشگاه شهرکرد (SKELT) در روز پنج‌شنبه مورخ 20 اردیبهشت 1397، ساعت ۹ صبح در چهار بخش StructureVocabulary, Reading Comprehension, Listening,  برگزار می‌گردد. لذا از دانشجویانی که تمایل دارند در این آزمون شرکت کنند درخواست می‌گردد از تاریخ 9 تا 16 اردیبهشت جهت ثبت‌نام به یکی از روش‌های زیر اقدام نمایند.

  • دانشجویان دانشگاه شهرکرد می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه شهرکرد (www.sku.ac.ir) با ورود به پروفایل خود در سامانه sess ، گزینه آموزشی و بخش آزمون های معافی و پرداخت اینترنتی هزینه در آزمون (مبلغ۱1۰۰۰۰۰ریال، معادل یکصد و ده هزار تومان) ثبت‌نام نمایند.

توجه: به دلیل آن که کلیه ارتباطات و اطلاع‌رسانی‌های مرکز به داوطلبان از طریق رایانامه (ای‌میل) صورت خواهد پذیرفت، از داوطلبان تقاضا می‌شود در اسرع وقت، آدرس رایانامه (ای‌میل) و عکس (در صورت نیاز نیز شماره تلفن همراه) خود را در سامانهsess  بررسی و روزآمد نمایند.

  • از آن دسته از داوطلبانی که در دانشگاه شهرکرد تحصیل نمی‌کنند تقاضا می‌شود جهت ثبت‌نام در آزمون، مدارک خود (کارت ملی، عکس و فیش بانکی به مبلغ۱1۰۰۰۰۰ریال، معادل یکصد و ده هزار تومان، به حساب درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهرکرد، به شمارة حساب ۷۸۷۱۹۱۵۰۲۸ بانک تجارت) را بصورت اسکن و از طریق رایانامه به آدرس: Englishproficiencytest.sku@gmail.com (خانم محمدی) تا پایان وقت اداری آخرین روز مهلت ثبت نام 16 اردیبهشت ارسال نمایند. بدیهی است پس از بررسی مدارک ارسال شده داوطلبان طی 24 ساعت تاییدیه ثبت‌نام به رایانامه ایشان  ارسال خواهد شد. 

توجه: برای این دسته از شرکت‌کنندگان لطفاً اصل فیش واریزی خود را در روز آزمون و قبل از شروع آزمون به خانم محمدی کارشناس مرکز تحویل دهید.  

لازم به ذکر است که محل برگزاری آزمون، دانشکده ادبیات و علوم انسانی، سالن امتحانات خواهد بود.

همچنین، کارت ورود به جلسه، روز آزمون توزیع خواهد شد و نتایج این آزمون ظرف مدت سه روز با ذکر کد ملی از طریق وب‌سایت دانشگاه شهرکرد و سپس با صدور مدرک رسمی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

داوطلبان همچنین می‌توانند با ارسال سوالات و یا پیشنهادات خود  به رایانامه مرکز (Englishproficiencytest.sku@gmail.com) در مدت حداکثر ۲۴ ساعت پاسخ خود را دریافت نمایند.

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است