تعداد بازدید: ٤٧١٧
 

اطلاعیه نظام وظیفه ویژه کلیه دانشجویان جدیدالورود آقا در سال 1399 دانشگاه شهرکرد

کد اطلاعیه: ٧٣٧٤
تاریخ انتشار: ٢٦ آبان ١٣٩٩ ساعت ١٠:٤

کلیه دانشجویان جدیدالورود آقا موظف به تعیین وضعیت نظام وظیفه خود هستند. بدین منظور این دانشجویان موظف هستند حداکثر تا 15/9/99  با مدارک زیر جهت اخذ معافیت تحصیلی به دفاتر پلیس 10+ محل سکونت خود مراجعه نمایند. (پذیرفته شدگان دارای کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دایم نیاز به مراجعه به پلیس 10+ ندارند.)

تذکر مهم: پذیرفته شدگانی که دارای برگه اعزام به خدمت (تاریخ اعزام) و یا در حین گذراندن خدمت هستند، برای اطلاع از روند دریافت معافیت تحصیلی با کارشناس نظام وظیفه دانشگاه خانم طاهری (03832321645)  تماس بگیرند

مدارک لازم:

  1. کارنامه قبولی کنکور سازمان سنجش که در آن نام فرد، نام رشته قبولی و نام دانشگاه شهرکرد به عنوان محل پذیرش برای سال 1399 قید شده باشد.
  2. کپی ثبت نام اولیه سال 1399 در دانشگاه شهرکرد
  3. کپی انتخاب واحد نیمسال اول 99 انجام شده در دانشگاه شهرکرد
  4.  گواهی اشتغال به تحصیل نیم سال اول 1400-1399 ( برای تهیه آن وارد سیستم آموزشی شده ودر بخش فرایندها, فرایندهای دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل را فعال نمایید) .

تذکر مهم: بدیهی است ثبت معافیت تحصیلی نظام وظیفه صرفا برای افرادی امکان پذیر است که مدرکی مبنی بر فارغ التحصیلی از مقطع قبلی (آموزش و پرورش یا دانشگاه) حداکثر تا 31/6/99  اخذ نموده باشند. در صورتی که تا تاریخ 31/6/99 از مقطع قبلی فارغ التحصیل نشده باشید، امکان ثبت معافیت تحصیلی وجود ندارد و قبولی شما لغو خواهد شد و دانشگاه در قبال وضعیت نظام وظیفه شما مسوولیتی نخواهد داشت.

پس از اخذ معافیت تحصیلی، اصل آن را نزد خود نگه دارید تا در زمانی که دانشگاه اعلام می کند، آن را به دانشگاه تحویل نمایید. زمان تحویل اصل مدرک در اطلاعیه های بعدی مندرج در وب سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

در صورتی که با ارایه مدارک فوق به دفتر پلیس 10+ موفق به اخذ معافیت تحصیلی نشده اید در اسرع وقت و پیش از پایان مهلت 15/9/99، با کارشناس نظام وظیفه دانشگاه خانم طاهری (03832321645)  تماس بگیرید.

تذکر مهم: در صورتی که تا 99/9/15 نسبت به اخذ معافیت تحصیلی اقدام ننمایید و در زمان تعیین شده اصل مدرک معافیت تحصیلی (یا کپی کارت پایان خدمت و کارت معافیت دایم) را به دانشگاه تحویل ندهید، قبولی شما لغو خواهد شد و دانشگاه در قبال وضعیت نظام وظیفه شما مسوولیتی نخواهد داشت.

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است