تعداد بازدید: ٣٧٦٨
 

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و دکتری عمومی که جدیدا موفق به اخذ دیپلم شده اند

کد اطلاعیه: ٧٥٩٣
تاریخ انتشار: ٠٧ بهمن ١٤٠٢ ساعت ٩:٤١

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و دکترای عمومی (دامپزشکی) سال ۱۴۰۲  در دانشگاه شهرکرد لطفا به نکات زیر توجه نمایید.

به اطلاع كليه پذيرفته شدگان مقاطع كارشناسي سال  ۱۴۰۲، كه تا تاريخ 1402/۰۶/31 از مقطع قبلي فارغ التحصيل نشده اند، مي رساند:

معاونت آموزشي دانشگاه شهركرد در نظر دارد بر اساس نامه شماره ۷۷۵۴۲ مورخ 15/۰۸/1402 سازمان سنجش آموزش كشور، از پذيرفته شدگان مقاطع كارشناسي  سال    1402  اين دانشگاه  كه تا تاريخ 1402/۰۶/131 از مقطع قبلي فارغ التحصيل نشده اند، به شرط اخذ و تحويل ديپلم موقت خود تا 1402/11/30 ، براي نيمسال دوم سال تحصيلي ۱۴۰3-۱۴۰2 ثبت نام كند. لذا داوطلبان مشمول اين نامه بايد با در دست داشتن كليه مدارك و فرم هاي ثبت نامي (مندرج در متن اطلاعيه ثبت نام) حداكثر تا تاريخ 1402/11/30 براي ثبت نام و تشكيل پرونده دانشجويي به آموزش دانشگاه شهركرد مراجعه نمايند.

مدارک لازم برای ثبت نام غیر حضوری به شرح ذیل می باشد:

۱-تصویر گواهی مدرک تحصیلی دوره سه ساله متوسطه

۲-تصویراصل ریز نمرات گواهی مدرک سه ساله متوسطه

۳-تصویر اصل فرم سوابق تحصیلی (فرم ۶۰۲) که دارای مهر دبیرستان محل تحصیل باشد.

۴-تصویر کارت ملی و صفحات شناسنامه

۵-تصویر رسید تائیدیه تحصیلی  قابل دریافت از لینک http://emt.medu.ir

۶- تصویر رسید تائیدیه سوابق تحصیلی قابل دریافت از لینک http://emt.medu.ir

کلیه پذیرفته شدگان که دارای مدرک دیپلم نظام جدید (۳-۳-۶)هستند با مراجعه به سامانه http://emt.medu.ir با ثبت مشخصات خود وانتخاب گزینه ((تائیدیه تحصیلی)) نسبت  به ثبت درخواست ، دریافت تائیدیه تحصیلی مدرک سه ساله متوسطه خود اقدام نمایند که پس از کامل شدن فرآیند درخواست، کد پیگیری ثبت نام  تائیدیه تحصیلی خود را دریافت می کند. کدهای دریافت شده را در فرآیند ثبت نام غیر حضوری در مرحله مربوطه وارد کنید . همچنین کلیه پذیرفته شدگان نظام جدید که دارای مدرک دارای دیپلم نظام جدید (۳-۳-۶)هستند با مراجعه به سامانه http://emt.medu.ir با ثبت مشخصات خود  وبا انتخاب گزینه (( سوابق تحصیلی )) ارسال کارنامه فارغ التحصیلی وگواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه به دانشگاه  شهرکرد را درخواست نمایند که پس از کامل شدن فرآیند درخواست، کد پیگیری ثبت نام  تائیدیه تحصیلی خود را دریافت می کند کدهای دریافت شده را در فرآیند ثبت نام غیر حضوری در مرحله مربوطه وارد کنید.

7. پذیرفته گان آقا باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نمایند لطفا به اطلاعیه نظام وظیفه مراجعه نمایید.(اینجا را کلیک کنید)

پذیرفته شدگان لازم است برای تکمیل ثبت نام غیرحضوری مراحل زیر را انجام دهند:  

توجه: کلیه مدارکی که باید اسکن و در ثبت نام غیر حضوری استفاده شوند باید با فرمت عکس(jpg) باشند.

(دریافت فایل راهنمای ثبت نام غیر حضوری)​

۱- برای ورود به سامانه ثبت نام، لازم است شناسه کاربری و رمز عبور را از آدرس http://sess.sku.ac.ir/sess/Script/spcLogin.aspx دریافت نمایید

۲ثبت نام غیر حضوری از طریق سامانه آموزشی دانشگاه شهرکرد (sess)، به آدرس  http://sess.sku.ac.ir انجام شود.  . شناسه کاربری خود را که در مرحله قبل دریافت کرده اید یاداشت نمایید رمز عبور را پس از این که تغییر اعمال کرده اید نزد خود نگهدارید.

۳- در قسمت ورود به sess، شناسه کاربری و کلمه عبور دریافت شده را وارد نمایید.

۴- پس از ورود به sess ، ابتدا صفحه اطلاعات پایه به شما نشان داده می شود که لازم است آن را کامل نمایید.

۵- مطابق فرآیندهای نشان داده شده، روند ثبت نام را تکمیل نمایید. حتما فایل راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایید . 

(دریافت فایل راهنمای ثبت نام غیر حضوری)

تذکرخیلی مهم: کلیه مراحل فرآیند ثبت نام باید به ترتیب انجام و ذخیره و ارسال شود در غیر این صورت با خطای این فرم فقط قابل مشاهده است روبرو می شوید.

۶- فرمهای موجود در فرآیند ثبت نام را کامل و تصویر مدارک لازم را با فرمت  jpg بارگذاری نمایید.

پس از اطمینان از صحت اطلاعات بارگذاری شده در هر فرم، حتما گزینه "ذخیره و ارسال" را انتخاب نمایید. پس از ارسال، فرم از دسترس شما خارج می شود و امکان تغییر در آن را نخواهید داشت. بنابراین در تکمیل فرم دقت لازم را به عمل آورید.

در این مرحله ثبت نام غیر حضوری شما کامل شده است. و گام آخر این فرآیند پس از ذخیره و ارسال توسط پذیرفته شده، ارجاع به کارشناس مربوطه گشته که در روز ثبت نام حضوری توسط کارشناس ثبت نام کامل می گردد.

توجه: در صورتی که فرمی را کامل نکنید، به عنوان نقص مدرک شناخته می شود و روند پذیرش شما دچار مشکل خواهد شد.

توجه: اختصاص شماره دانشجویی و ثبت دروس در این مرحله به منزله پذیرش قطعی شما در دانشگاه نمی باشد. پذیرش قطعی پس از تحویل اصل مدارک و تایید صحت آنها خواهد بود. بدیهی است در صورت مغایرت مدارک، در هر زمان پذیرش شما لغو خواهد شد.

 تذکرخیلی مهم: کلیه مراحل فرآیند ثبت نام باید به ترتیب انجام و ذخیره و ارسال شود در غیر این صورت با خطای این فرم فقط قابل مشاهده است روبرو می شوید.

در صورتی که در فرآیند، مرحله خوابگاه با خطای تخصیص بازه زمانی خوابگاه مواجه گردید با شماره تماس    09913139788  آقای احمدی تماس بگیرید

 

ثبت نام حضوری

    پس از ثبت نام غیر حضوری، دانشجو باید در روزهای کاری (به جز روزهای پنجشنبه و جمعه) به معاونت آموزشی دانشگاه شهرکرد جهت ثبت نام حضوری مراجعه نماید.

 تذکر خیلی مهم

    با توجه به این که شروع کلاس های ترم بهمن ماه در دانشگاه شهرکرد از 1402/11/21  شروع می گردد. دانشجویان سعی کنند قبل از این تاریخ ثبت نام حضوری خود را تکمیل نمایند.

   دانشجویان دانشکده های کشاورزی،منابع طبیعی و ریاضی  به آقای سلطانی مراجعه نمایند.

   دانشجویان دانشکده های ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه و دامپزشکی به خانم سعیدی مراجعه نمایند.

   دانشجویان دانشکده های فنی و مهندسی و هنر به خانم کریمی مراجعه نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری:

۱-اصل گواهی پایان تحصیلات متوسطه (یا گواهی موقت دیپلم متوسطه۳-۳-۶) 

   ۲ - اصل  فرم سوابق تحصیلی (فرم ۶۰۲) که دارای مهر دبیرستان محل تحصیل باشد.

۳- اصل ریز نمرات  سه ساله متوسطه

۴- اصل شناسنامه و کارت ملی

۶-دوقطعه عکس

۷-رسید دریافت کد پیگیری تائیدیه مدرک تحصیلی سه ساله دیپلم متوسطه ۳-۳-۶

۸- رسید دریافت کد پیگیری سوابق تحصیلی سه ساله متوسطه

۹- تحویل مدارک نظام وظیفه ( کارت پایان خدمت ، معافیت و یا معافیت تحصیلی دانشجویی از سازمان نظام وظیفه) مخصوص آقایان

 

 

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱