تعداد بازدید: ٣٣١٣٣
 

انتصاب سرپرست گروه امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٧٥
تاریخ انتشار: ١٣ دی ١٤٠١ ساعت ١٤:٥٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  سه شنبه ۱۳دی۱۴۰۱ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر افراسیاب صادقی را به عنوان " سرپرست گروه امور  فرهنگی و اجتماعی " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر افراسیاب صادقی آورده است:

بنا بر پیشنهاد معاونت محترم فرهنگی-اجتماعی و تعهد و تجربه ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ  به عنوان  سرپرست گروه امور  فرهنگی و اجتماعی دانشگاه منصوب می‌شوید.

اهتمام به تقویت بنیان های فرهنگی و مذهبی، فراهم نمودن محیط مساعد معنوی، استفاده خرد جمعی در پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی، جلب مشارکت همکاران و دانشجویان و تشکل های دانشجویی، محور قراردادن شعائر اسلامی در تمامی برنامه‌ها و فعالیت های آن مجموعه و کمک به دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان در زمینه امور اجرائی و اجتماعی و اختصاص فرصت مناسب در این خصوص مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب و بهره‌گیری از توانمندی ها و قابلیت های دانشجویان و همکاران آن حوزه در انجام وظایف محوله  در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج)از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱