تعداد بازدید: ٣١٨٨٣
 

انتصاب رییس اداره انتشارات و مجلات پژوهشی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٨١
تاریخ انتشار: ٢٥ بهمن ١٤٠١ ساعت ١٦:٣٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روزسه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ، دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد دکتر مهدی قاسمی ورنامخواستی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی را به عنوان " رییس اداره انتشارات  و مجلات پژوهشی دانشگاه شهرکرد " منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر مهدی قاسمی  آورده است:

بنا به پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری و نظر به تعهد، تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی  به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی به عنوان « رئیس اداره انتشارات و مجلات پژوهشی»  منصوب می‌شوید.  امید است با استعانت از الطاف ایزد منان و استفاده از تجارب خود و همفکری دیگر مسئولین پژوهشی در انجام امور محوله موفق باشید.

تسهیل فرآیند پذیرش ، بررسی ، چاپ و انتشار کتاب های دانشگاهی، توسعه و ساماندهی نشریات علمی و پژوهشی دانشگاه، بازنگری هدفمند در شیوه نامه اجرایی نشریات علمی و علمی – پژوهشی، ارتقاء سطح کمی وکیفی کتب، مجلات و دیگر آثار انتشاراتی دانشگاه، نمایه سازی نشریات دانشگاه و سیاست گذاری در جهت تشویق اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه به مشارکت در چاپ کتب دانشگاهی، ایجاد وحدت رویه و تمرکز لازم در نشریات تخصصی و علمی-پژوهشی دانشکده ها، ایجاد انضباط مالی بیش از پیش در بخش حوزه انتشارات، تلاش در جهت بازاریابی آثار منتشره و رعایت صرفه و صلاح دانشگاه از جمله مواردی است که موفقیت جنابعالی  را تضمین می‌نماید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با استفاده از همفکری همکاران در جهت رشد و اعتلای فعالیت‌های آن اداره  با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب و همکاری و همفکری سایر دست‌اندرکاران حوزه پژوهشی و سایر واحدهای مرتبط  در دانشگاه جهت ارائه خدمات  مطلوب موفق و مؤید باشید.   

توفیق روز افزون حضرتعالی‌ را در خدمت به نظام جمهوری‌اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می‏کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه، بی‌شائبه و اخلاق مدارانه  دکتر جعفر اسماعیلی در زمان تصدی « ریاست اداره انتشارات و مجلات پژوهشی » دانشگاه تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱