تعداد بازدید: ٢٥٢٤٦
 

انتصاب سرپرست گروه کارآفرینی، ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٨٥
تاریخ انتشار: ٠٥ اردیبهشت ١٤٠٢ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر نبی اله یارعلی عضو هیات علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین دانشگاه را به عنوان " سرپرست گروه کارآفرینی، ارتباط با صنعت و جامعه" دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر نبی اله یارعلی آورده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست گروه کارآفرینی، ارتباط با صنعت و جامعه » دانشگاه شهرکرد  منصوب می‌شوید.

انتظار می رود در برنامه های خود اشاعه‌ی فرهنگ کارآفرینی در بین اساتید و دانشجویان، سیاستگذاری وتشویق اعضای هیأت علمی برای اجرای پژوهش های کاربردی و فن بازاریابی پژوهش و برقراری ارتباط با صنایع و کارخانجات جهت عقد قراردادهای علمی و تحقیقاتی به منظور تقویت ارتباط با صنعت مدنظر قرار گرفته شود.

 امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه‌ی ظرفیت‌ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه‌های مصوب در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفيق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوري اسلامي ايران و تحقق منويات مقام معظم رهبري (حفظه الله) در پرتو عنايات خاصه حضرت بقية الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت مي كنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  دکترسید حسن نوربخش شورابی در زمان تصدی « مدیر گروه كارآفريني، ارتباط با صنعت و جامعه »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱