تعداد بازدید: ٢٣٥٥٧
 

انتصاب سرپرست دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٨٦
تاریخ انتشار: ٠٤ اردیبهشت ١٤٠٢ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر بهروز شیران عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه را به عنوان " سرپرست  دانشکده کشاورزی" دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر بهروزشیران آورده است:

با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ وظایف آموزشی به سمت «سرپرست  دانشکده کشاورزی» منصوب می‌شوید.

 تلاش در جهت اعتلای شعائر اسلامی، برنامه‌ریزی برای تقویت وگسترش کارکردهای هویتی به موازات فعالیت های آموزشی، تعامل سازنده با اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان، گسترش روابط صمیمانه و قانونمند با سایر واحدهای دانشگاه، حضور فعال و نظارت مستمر بر فعالیتهای دانشکده، ارائه پیشنهادها و راهکارهای کارشناسی برای امور جاری دانشکده، پیگیری مستمر تفاهم نامه های دانشگاه با سازمان جهاد کشاورزی استان و نیز ارائه راهکار های علمی برای توسعه فضای سبز و حل مشکلات این حوزه در تعامل با شورای فضای سبز و اداره فضای سبز دانشگاه و همچنین تعامل و هم افزایی علمی و فناوری  با مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان  از جمله مواردی است که رعایت آنها ضامن موفقیت شما در حرکت به سوی تحقق دانشگاه تراز انقلاب و تمدن نوین اسلامی - ایرانی  با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  دکتر علیرضا نعمتی در زمان تصدی «ریاست دانشکده کشاورزی»  تقدیر و تشکر کرد.

 
شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱