تعداد بازدید: ٢٤١٠١
 

انتصاب مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٨٧
تاریخ انتشار: ٠٤ اردیبهشت ١٤٠٢ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز  دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر غفار رییسی عضو هیات علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه را به عنوان " مدیر تحصیلات تکمیلی " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر غفار رییسی آورده است:

 نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و  پژوهشی به سمت « مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه» منصوب می‌‌شوید.

انتظار می‌رود  با بکارگیری همه توان و تجربه ارزشمند خود و با بذل تلاش شایسته در بهره گیری از همفکری و تعامل سازنده با سایر مدیریت های مرتبط حوزه معاونت آموزشی دانشگاه و معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ها و استفاده حداکثری از توان کارشناسان محترم در ارتقاء آموزش و رشد متوازن کمی و کیفی تحصیلات تکمیلی گام های مؤثری بردارید.

 بدیهی است با اهتمام شما به سیاست گذاری کلان در حوزه تحصیلات تکمیلی به منظور ارتقای کیفیت آموزش، نظارت بر حسن اجرای آیین نامه ها، فرآیندها و مصوبات تحصیلات تکمیلی دانشگاه در دانشکده ها و گروه‌های آموزشی با همکاری معاونین آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده ها،  نظارت بر حسن اجرای فرآیند تدوین و تسریع در تصویب پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و توزیع عادلانه و متوازن پایان نامه ها بین اعضای هیأت علمی، پیگیری و هماهنگی جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی مورد نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی به منظور توسعه و ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش، تنظیم ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته‌های موجود بر اساس امکانات دانشگاه و آینده کاری فارغ التحصیلان، بررسی درخواست ایجاد رشته های جدید در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا جهت ارائه به شورای دانشگاه، برگزاری منظم جلسات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، ارائه گزارش عملکرد و تحلیلی از وضعیت رشته ها، مقاطع و برنامه های آموزشی به صورت ادواری از جمله مواردی است که موفقیت جنابعالی را تضمین می‌نماید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب و همکاری و همفکری سایر دست‌اندرکاران امور آموزشی  و سایر واحدهای مرتبط  در جهت ارائه خدمات  آموزشی مطلوب به دانشجویان دانشگاه موفق و مؤید باشید.

 توفیق روز افزون حضرتعالی را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج)از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  دکتر عبدالرحمان محمدخانی در زمان تصدی « مدیر تحصیلات تکمیلی »  تقدیر و تشکر کرد.

 
شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱