تعداد بازدید: ٣٦٢١٢
 

انتصاب سرپرست معاونت آموزشی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٨٩
تاریخ انتشار: ١٧ اردیبهشت ١٤٠٢ ساعت ١٢:٤٥

​​

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز یک شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر علی رییسی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی را به عنوان " سرپرست معاونت آموزشی  دانشکده کشاورزی" دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر علی رییسی آورده است:

  با عنایت به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده کشاورزی  و  نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب  ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان «سرپرست معاونت آموزشی  دانشکده کشاورزی» منصوب می‌شوید.

انتظار می رود با استعانت از درگاه ایزد منان،  با پیروی از آموزه‌‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و اصول مدیریت علمی و اخلاق حرفه‌ای و همفکری با همکاران محترم در ارتقاء سطح کیفی خدمات آموزشی دانشکده بکوشید و با توجه به جهت‌گیری‌ها و اهداف کلی  دستورالعمل های ابلاغی،  همّت خویش را در تحقق رسالت دانشکده در قانون‌مداری، اخلاق‌گرایی، خلاقیت و کارآفرینی به کار گیرید.

 اجرای ضوابط و مقررات آموزشی، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی در جهت ترویج فرهنگ کارِ گروهی و مساله‌ محوری و استقرار امر مهم شاگردپروری به عنوان کار ویژه تربیتی اعضای محترم هیأت علمی و مشورت و ارتباط مستمر با مدیران محترم گروه های آموزشی و استادان و کارشناسان  حوزه آموزشی دانشکده در راستای تحقق آموزش هدفمند از اهم برنامه های مورد انتظار اینجانب می باشد.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی،  پاکدستی  و فسادستیزی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی، در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  دکتر حمید رضا متقیان  در زمان تصدی « معاون آموزشی  دانشکده کشاورزی »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱