تعداد بازدید: ٢٩٨٠٣
 

انتصاب سرپرست گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٩١
تاریخ انتشار: ٢٤ خرداد ١٤٠٢ ساعت ١١:٢٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز چهارشنبه ۲۴خرداد ۱۴۰۲ ، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر هاجر احمدی مقدم عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه را به عنوان " سرپرست گروه استعدادهای درخشان " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر هاجر احمدی مقدم آورده است:

 

  با عنایت به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ و با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به سمت « سرپرست گروه استعدادهای درخشان»  دانشگاه منصوب می‌شوید.

اهتمام در برگزاری جلسات شورای هدایت استعداد‌های درخشان و پیگیری مصوبات، پرورش و حفظ استعدادهای درخشان و نخبگان علمی در دانشگاه، معرفی دانشجویان واجد شرایط استفاده‌ از آئین‌نامه‌های مربوط به استعدادهای درخشان به مراجع ذیربط، ایجاد زمینه‌های شناسایی، رشد و شکوفایی حداکثری استعدادهای فردی و گروهی و ارتقای ابعاد معنوی و دینی ایشان، برنامه‌ریزی برای ارتقای سطح دانش و مهارت اساتید دانشگاه برای هدایت هدفمند صاحبان استعداد برتر از جمله موارد  مورد انتظار است. امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

 توفیق روز افزون حضرتعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله الأعظم (عج)از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه دکتر شاهین بشارتی در زمان تصدی  « مدیریت گروه استعدادهای درخشان» دانشگاه شهرکردتقدیر و تشکر کرد.

 
شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱