تعداد بازدید: ٢٩٨٤٨
 

انتصاب سرپرست مرکز تحقیقات منابع آب دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٩٣
تاریخ انتشار: ٠٤ تیر ١٤٠٢ ساعت ١٢:١٥

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز یکشنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۲، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی  دکتر مهدی قبادی نیا عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی  را به عنوان " سرپرست مرکز تحقیقات منابع آب دانشگاه شهرکرد "  منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر مهدی قبادی نیا آورده است:

    احتراماً،  با عنایت به تخصص ، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی ، به موجب این ابلاغ به عنوان  «سرپرست مرکز تحقیقات منابع آب دانشگاه » منصوب می شوید.

انتظار می رود با تعامل سازنده با سایر مراکز تحقیقاتی و بهره مندی از توان پژوهشگران موفق آن حوزه و جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی و یاوران علمی دانشگاه علاوه بر تدبیر امور محوله ، نسبت به برنامه ریزی جهت امور مربوط به مرکز تحقیقات منابع آب تا حصول نتیجه ، اهتمام ویژه مبذول فرمایید.   یقینا این مجموعه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت  خود در جهت رسیدن به اهداف و راهبرد های مورد نظر اقدامات موثری انجام خواهد داد و با ارائه نظرات کارشناسی و فنی  بازوی فکری مناسبی برای رفع مشکلات حوزه آب استان خواهد بود.

امید است با اتکال به خداوند متعال، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱