تعداد بازدید: ١٩٦٩٢
 

انتصاب سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٩٧
تاریخ انتشار: ٢٤ دی ١٤٠٢ ساعت ١٤:٤٥

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز یک شنبه ۲۴ دی ماه ۱۴۰۲، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر موسی جاودانی، عضو هیأت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه را به عنوان " سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی " دانشگاه شهرکرد منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکترموسی جاودانی آورده است:

دانشگاه شهرکرد  مفتخر است  بیش از چهل سال مهد مجاهدت علمی و سکوی پیشرفت اندیشه محور دانش و فن آوری بوده و با همت دانشمندان جوان و نخبگان پرتوان در آستانه تحولی مهم است  تا در دوران گام دوم انقلاب، الگوی دانشگاه تمدن ساز ایرانی - اسلامی باشد .

   بر این اساس و  نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و  تجارب ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان «سرپرست حوزه ریاست  و روابط عمومی دانشگاه» منصوب می شوید. با توجه به جایگاه ویژه دفتر ریاست در چارت تشکیلاتی دانشگاه،   لزوم مدیریت و هماهنگی برنامه‌های مختلف، تعامل فعال با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،  ایجاد تعامل و هماهنگی بین معاونتها، دانشکدهها و سایر واحدهای دانشگاه، پیگیری مصوبات هیات رئیسه دانشگاه، نظارت بر روند اجرای بهینه امور و ایجاد سازوکار مناسب جهت رصد مستمر فعالیتها، تهیه دستور جلسات پیرو اولویت های ابلاغی اینجانب و بررسی و پیگیری های ویژه، تنظیم روابط و تعاملات با سازمان ها و دستگاههای برون دانشگاهی و  رسیدگی به فعالیتهای واحدهای زیر مجموعه دفتر ریاست و روابط عمومی، از جمله مواردی است که توجه ویژه به آنها می تواند ضامن موفقیت جنابعالی باشد.

انتظار می رود در پیشبرد امور و کمک به دستیابی به اهداف، سیاست ها و برنامه های دانشگاه با بکار گرفتن تمام توان و ظرفیت در جهت اهداف مشخص شده همکاری بایسته را مبذول نمایید.  امید است با استعانت از توفیقات الهی و تلاش های مجدانه شما و کلیه همکاران محترم، اهداف و سیاست های دانشگاه  بر پایه منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست های دولت محترم به نحو احسن تحقق یابد.

امید است با اتکال به خداوند متعال، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه دکتر سعید مولوی در زمان تصدی« مدیریت حوزه ریاست و روابط عمومی» تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱