دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩

تعداد بازدید: ٦٠٥
 

:

بازدید نماینده شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار از دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان دانشگاه شهرکرد

نماینده شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی از دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان دانشگاه شهرکرد بازدید کرد.

کد خبر: ٤٤٤٥

تاریخ انتشار: ٢٧ دی ١٣٩٩ ساعت ١٤:١٤به گزارش روابط عمومی  دانشگاه شهرکرد، روز شنبه 27 دی 1399  قدرت اله حمزه نماینده شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی، دکتر سعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد، مرداس طاهری فرماندار شهرستان فارسان، شاهپور مالک شهردار فارسان و جمعی دیگر از معاونین  و مدیران دانشگاه شهرکرد و روسای ادارات شهرستان فارسان از دانشکده هنر و علوم انسانی بازدید کردند و از نزدیک مسائل مرتبط با  این دانشکده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

در این نشست،  دکتر سعید کریمی در سخنانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تقدیر و تشکراز تلاش و توجه  مسئولین شهرستان فارسان نسبت به امورات دانشکده هنر و علوم انسانی به معرفی این دانشکده پرداخت و گفت:  دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان دانشگاه شهرکرد به خاطر فعالیت های هنری که دارد در سطح کشور شناخته شده است.

رییس دانشگاه شهرکرد افزود: ما در تلاش هستیم تا 6 رشته  در مقطع تحصیلات تکمیلی به مجموعه رشته های دانشکده هنر و علوم انسانی افزوده شود.

دکتر کریمی در ادامه با تشریح مسایل و مشکلات دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان گفت: خوابگاه دانشجویی دختران  این دانشکده ردیف بودجه ملی ندارد و از طریق  دریافت وام به مبلغ 5/2 میلیارد تومان از صندوق رفاه دانشجویان در صدد تکمیل آن بودیم که برای تکمیل و تجهیز این خوابگاه به حداقل 5 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز داریم.

 رییس دانشگاه شهرکرد در پاسخ به مباحث مطروحه در نشست پیرامون استقلال دانشکده و تبدیل شدن آن به یک دانشگاه گفت:  سیاست های فعلی وزارت علوم به سمت کیفی سازی دانشگاه ها سوق پیدا کرده است و اجازه تاسیس دانشگاه جدید و مباحث کمی را نمی دهد.

احداث  جاده  دسترسی اختصاصی برای خوابگاه دانشجویی در حال احداث خواهران، پیگیری تملک و دریافت  سند دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان، بررسی نحوه پرداخت بدهی دانشکده به شهرداری فارسان و اختصاص آب برای فضای سبز از دیگر مباحث مطرح شده از سوی  رییس دانشگاه شهرکرد در این نشست  بود.

دکتر قدرت اله حمزه نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از رییس و مسئولان دانشگاه شهرکرد،  ضمن یادداشت  مسایل مطروحه در نشست، در سخنانی کوتاه قول مساعد جهت پیگیری و رفع این مشکلات را داد و از مسئولان شهرستان فارسان نیز خواست با اهتمام تمام  مسائل این دانشکده را در دستور کار قرار دهند و آنها را حل و فصل نمایند.

مرداس طاهری نیز در سخنانی گفت:  مسایل و مشکلات دانشکده هنر و علوم انسانی زیاد بود که تاکنون مقداری از آنها حل شده و باقی مسایل نیز با مساعدت و همکاری دانشگاه و ادارات مرتبط در شهرستان حل خواهد شد.

 گفتنی است سایر مسئولان شهرستانی نیز در این نشست قول مساعد جهت همکاری با دانشگاه شهرکرد را دادند.

 

 

 

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است