فارغ‌التحصیل دانشگاه شهرکرد در فهرست بانوان پژوهشگر ایرانی پر استناد در مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام(ISC)

٢٢ آذر ١٤٠٢ ساعت ٨:٢٩    کد: ٥٥٢٧   
تعداد بازدید:    ١٢٢٩٥    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد و به نقل از معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه بر اساس آخرین گزارش مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام(ISC)، سارا رستمی، فارغ‌التحصیل دکتری مهندسی مکانیک-تبدیل انرژی از دانشگاه شهرکرد، در جمع بانوان پژوهشگر ایرانی پراستناد دو درصد دنیا(دوره یکساله) قرار گرفت.

یکی از شاخص‌های مرجعیت علمی، تعداد دانشمندان پر استناد هر کشور است که  بانوان پژوهشگر ایرانی در عرصه مرجعیت علمی در سطح ملی و بین‌المللی جایگاه ویژه‌ای دارند و طبق آخرین گزارش موسسه (ISC)، ۵۵۷ بانوی پژوهشگر ایرانی میان پژوهشگران پر استناد حضور دارند که ۱۲.۷۵ درصد از پژوهشگران پر استناد کشور را تشکیل می‌دهند.

فهرست پژوهشگران پر استناد بر حسب تعداد استنادهایی که در پایگاه های معتبر استنادی از قبیل Web of science ،Scopus و ISC دریافت کرده‌اند و نیز برخی از شاخص‌های پژوهشی دیگر هر ساله اعلام می‌شود.

از میان پژوهشگران دانشگاه شهرکرد نیز سارا رستمی در حوزه موضوعی مهندسی با 916 مورد استناد در جمع بانوان پژوهشگر ایرانی پراستناد قرار گرفت. اسامی بانوان پژوهشگر ایرانی پر استناد به تفکیک دانشگاه و حوزه موضوعی را اینجا مشاهده نمایید.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱