پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٨٦
 
:

سطح علمی قابل قبول سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی

کد خبر: ١١٦٠
تاریخ انتشار: ٠٩ خرداد ١٣٩٥ ساعت ١٤:٥٦

سطح علمی سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی به میزبانی دانشگاه شهرکرد قابل قبول ارزیابی شد.

         به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد عصر روز جمعه 7 خرداد 1395 در مراسم اختتامیه سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی علوم دارویی دامپزشکی در دانشگاه شهرکرد در این مراسم، دکتر حسینعلی عرب مسئول کمیته دارویی سازمان دامپزشکی کشور و دبیر کمیته علمی کنگره بین المللی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی گفت: در ارزیابی نهایی سطح علمی کنگره قابل قبول ارزیابی می شود.

       دکتر عرب ادامه داد: سطح برگزاری این کنگره فراتر از انتظار بود و این امر، کار را برای مسئولان کنگره های بعدی سخت خواهد کرد چراکه باید برنامه ای در سطح بالاتر از این کنگره برگزار کنند.

      دبیرعلمی کنگره گفت: ایجاد تعامل و ارتباط سازنده بین بخش های اجرایی، علمی و صنعت ازمهمترین اهداف برگزاری این برنامه بود.وی افزود: این هدف به نحو مطلوبی در این کنگره محقق شد.

        مسئول کمیته دارویی سازمان دامپزشکی کشور افزود: برای رونق اقتصادی و توسعه علمی و فنی بخش علوم دارویی کشور، هماهنگی و همراهی بخش های علمی، اجرایی و صنعتی یک ضرورت است.

       دکتر عرب برگزاری کنگره بین المللی فارماکولوژی و علوم دارویی دامپزشکی را دلیلی بر قابلیت ها و توانمندی های علمی کشور دانست وگفت: توانمندی این بخش با مقالات ارائه شده توسط محققان ایرانی به مسئولان کشور نشان داده شد.


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است