یکشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٦١
 
:

کنگره بین المللی فارماکولوژی فرصت تعامل نزدیک محققان، استادان و دانشجویان این رشته از سراسر جهان

کد خبر: ١١٦١
تاریخ انتشار: ٠٩ خرداد ١٣٩٥ ساعت ١٥:٠

 

ماریو جرجی استاد دانشگاه پیزا ایتالیا ،حضور در این کنگره علمی را فرصت خیلی خوب برای تعامل‌ از نزدیک با محققان، استادان و دانشجویان این رشته از سراسر جهان دانست.

 

           به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد ، ماریو جرجی استاد دانشگاه پیزا ایتالیا و از محققان شرکت کننده  در سومین کنگره بین المللی فارماکولو‍ژی و علوم دارویی دامپزشکی در آیین اختتامیه  این کنگره، عصر روز جمعه 7 خرداد 1395در دانشگاه شهرکردگفت: حضور در این کنگره علمی فرصت خیلی خوبی بود تا از نزدیک با محققان، استادان و دانشجویان این رشته از سراسر جهان تعامل برقرار کنم. وی سطح علمی این کنگره  را خوب  ارزیابی کرد و از شرکت در این کنگره  و آشنایی با پیشرفت های علمی کشور ایران  ابراز خرسندی نمود.

           این استاد دانشگاه پیزای ایتالیا افزود: ایران در طول سال های اخیر به پیشرفت های علمی خوبی رسیده است و از اولین سفر خود به ایران در سال 2008 تا کنون، ایران از پیشرفتهای خوبی برخوردار شده و تجهیزات جدید و دانشجویان علاقمند و فعالی دارد.

           این محقق ایتالیایی تصریح کرد: ایران و ایتالیا مشترکات زیادی دارند و امید است تا با تبادل دانشجو و تعاملات بیشتر، زمینه پیشرفت علمی هر چه بیشتر  دو کشور را فراهم کنند.


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است