پنج شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٧٩
 
:

اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان دختر دانشگاه های سراسر استان از دانشگاه شهرکرد

اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان دختر دانشگاههای سراسر استان از دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
کد خبر: ٢١٨٠
تاریخ انتشار: ١٧ اسفند ١٣٩٥ ساعت ١٠:٢٩

    اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان دختر دانشگاه های سراسر استان از دانشگاه شهرکرد 

 

 

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد؛ صبح روز چهار شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ مراسم اعزام کاروان راهیان نور  دانشجویان دختر  دانشگاه های سراسر استان با حضور شایان شامحمدی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین سعید صفی مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهرکرد و جمعی از معاونین، کارمندان و دانشجویان دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

در این مراسم  شایان شامحمدی رییس دانشگاه شهرکرد گفت: این کاروان متشکل از۴۵۰نفر از دانشجویان دانشگاه های دولتی، پیام نور، آزاد ، فرهنگیان و علمی کاربردی استان است در قالب ۹ اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند تا ضمن آشنایی با رشادت‌های حماسه آفرینان دفاع مقدس با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهیدان این حماسه تجدید میثاق کنند.

رییس قرارگاه دانشجویی راهیان نور استان چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود:  هدف از برگزاری این اردو ها افزایش معنویت جوانان  است  و در ادامه ابراز امیدواری کرد که دستاوردهای معنوی این سفر توشه ای برای آغاز پرنشاط و معنویت دانشجویان در سال جدید باشد.

شایان ذکر است، کاروان راهیان نور دانشجویان دختر دانشگاه  های استان چهارمحال و بختیاری به مدت ۴روز راهی مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس شدند و از مناطق عملیاتی فتح المبین، اروندکنار، خرمشهر، کربلای ۴ و ۵، طلائیه و دهلاویه، هویزه و ... بازدید می‌کنند.

 گفتنی است، کاروان راهیان نور  دانشجویان پسر دانشگاه نیزدر ماه جاری  به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

​​

​​


کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است