سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٩٣
 
:

برگزاری همايش بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس در دانشگاه شهرکرد

همايش بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس در دانشگاه شهرکرد برگزارشد.
کد خبر: ٢١٨٧
تاریخ انتشار: ١٧ اسفند ١٣٩٥ ساعت ١١:٥٢

به گزارش روابط عمومي دانشگاه شهركرد، روز یکشنبه 8 اسفند 1395 به همت معاونت فرهنگی دانشگاه شهرکرد همايش بزرگداشت روز مهندس با حضور نعیم امامی رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری، سیامک مشرف رییس سازمان مهندسی ساختمان استان چهار محال و بختیاری، سعید کریمی معاون دانشجوی دانشگاه شهرکرد، مجید ابن علی ریاست دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه شهرکرد، جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان در دانشگاه شهركرد برگزار شد.

    در این همایش نعیم امامی ضمن عرض تبریک به مناسبت روز مهندس از اهمیت اخلاق در مهندسی تاکید کرد و فقدان این امر را دارای عواقب و فجایعی همچون بمب های اتمی جنگها و...دانست.

    ایشان مهندس را کسی معرفی کرد که علم را به عمل تبدیل می کند و مهندسین را از افتخارات کشور معرفی کرد و سرمایه گذاری بر روی قشر مهندس را موجب پیشرفت کشور دانست.

   رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از مهندسین و فارغ التحصیلان با توجه به وجود بستر های مناسب جهت کارآفرینی به عمل آورد ضمن بازدید از کارخانه های استان به ایده پردازی و تبدیل ایده به محصول و در نهایت به کار آفرینی بپردازند.

  گفتنی است در پایان این برنامه از اساتید مشاور انجمن های علمی دانشجوی و تعدادی از دانشجویان نمونه در حوزه فنی و مهندسی تقدیر شد.






کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است