برگزاری نشست شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری استان چهارمحال و بختیاری


١٤ آذر ١٤٠١ ساعت ١٤:٣٨   
تعداد بازدید:    ١٢٢    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ نشست شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری استان چهارمحال و بختیاری با حضور محمدحسین خدابنده سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار و جانشین رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری، دکتر احمد کیوانی معاون پژوهش و فنا وری دانشگاه و دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری و جمعی دیگر از مدیران   و مسئولان دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و اعضای شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری درسالن شهید مردانی استانداری چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن اظهار خوشوقتی از برگزاری این نشست و تشکر از دانشگاه شهرکرد و سایر دستگاه ها  در  برگزاری جشنواره  هفته پژوهش و فناوری استان گفت: یکی از مهمترین کارگروه های استان کارگروه پژوهش است که در این کارگروه با دغدغه به رفع مشکل های استان نگاه می شود و صحبت و تلاش ما استفاده از پژوهشگران برتر در حوزه های اداری و کاری است تا برای دغدغه های موجود استان راه حل مناسب پیدا نماییم.

محمدحسین خدابنده گفت: برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان چهارمحال و بختیاری به چگونگی برگزاری نمایشگاه این هفته بر می گردد که باید به نحو مناسب و با ظرفیت کامل برگزار شود و اگر قرار است ما از مردم برای بازدید از نمایشگاه دعوت کنیم، این نمایشگاه باید با ظرفیت کامل برگزار شود تا مردم با ظرفیت های استان و کارهای انجام شده آشنا شوند.

جانشین رئیس شورای سیاست‌گذاری هفته پژوهش و فناوری در چهارمحال و بختیاری در بخش پایانی سخنان خود گفت: باید پژوهش ها تبدیل به کارآفرینی و رفع مشکل شوند و پژوهش ها تبدیل به پل ارتباطی جامعه و صنعت شوند.

دکتراحمد کیوانی نیز در این نشست گفت:پژوهش و فناوری پیشران تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین ، شعار امسال هفته پژوهش و فناوری است که برگرفته ازفرمایشات مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال است.

دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری با بیان اینکه، هفته پژوهش و فناوری امسال از ۱۲ تا ۱۸ آذر برگزار می شود به نامگذاری روزهای این هفته اشاره کرد و گفت: امیدوارم در شورای سیاستگذاری استان تصمیماتی اتخاذ نماییم که به تحقق شعار امسال کمک نماید.

 معاون پژوهش و فناوری دانشگاه  شهرکرد با اشاره به اقدامات متعدد انجام شده توسط دبیرخانه بیست و سومین جشنواره هفته پژوهش و فناوری در دانشگاه شهرکرد جهت برگزاری هرچه بهتر این هفته  در استان چهارمحال و بختیاری گفت: شیوه نامه و فرم های انتخاب پژوهشگران، فناوران و دانشجویان برتر در دبیرخانه تصویب شدند و فراخوان انتخاب  پژوهشگران، فناوران و دانشجویان برتر نیز انجام شد و نشست های کمیته علمی برگزار شد و پس از داوری، پژوهشگران، فناوران و دانشجویان برتر معرفی شدند.

گفتنی است: بر اساس دستورکار شورای سیاستگذاری هفته پژوهش و فناوری استان چهارمحال و بختیاری، مقرر شد، مراسم افتتاحیه و مکان برپایی  نمایشگاه جشنواره هفته پژوهش وفن آوری روز یک شنبه ۱۳ آذر   و اختتامیه روز پنج شنبه ۱۷ آذر در دانشگاه شهرکرد برگزار شود.

همچنین مقرر شد،  به پژوهشگران و فناوران برتر استان هدیه ۲۵ میلیون ریالی وبه دانشجو پژوهشگر برتر، هدیه ۱۵ میلیون ریالی اهدا شود.

 

 

 
 
 

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱