انتصاب مدیر تربیت بدنی دانشگاه


١١ بهمن ١٤٠٠ ساعت ١٢:٤٧   
تعداد بازدید:    ٥٦٢    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز چهار شنبه ۶ بهمن۱۴۰۰، دکتر یاسر پیرعلی سرپرست دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر  مهدی غفاری عضو هیأت علمی دانشکده  ادبیات و علوم انسانی را به عنوان " مدیر تربیت بدنی دانشگاه  " منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر مهدی غفاری آورده است:

نظر به تعهد، تجارب و سوابق ارزنده جنابعالی،  به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، به عنوان «مدیر تربیت بدنی دانشگاه»  منصوب می‌شوید.امید است با استعانت از درگاه ایزد منان،  با عنایت به نقش ورزش در ایجاد نشاط در محیط دانشگاه با همکاری و همفکری سایر دست‌اندرکاران، در امر برنامه ریزی  به منظور توسعه و بهبود  فعالیتهای  ورزشی دانشجویان، اعضای محترم هیات علمی،  همیاران علمی شاغل و بازنشسته و خانواده های گرانقدر ایشان و  همچنین بهره وری فضاها و تجهیزات ورزشی دانشگاه و  تلاش در جهت توسعه و ترویج ورزش همگانی و حرفه ای  توام با اخلاق حسنه موفق و موید باشید. توفیق حضرتعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.  

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از  خدمات صادقانه و بی‌شائبه آقای هاشم چراغی در زمان تصدی« مدیریت تربیت بدنی دانشگاه » تقدیر و تشکر کرد.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱