مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد به مناسبت روز گزینش 1399


٢٢ دی ١٣٩٩ ساعت ١٣:٥   
تعداد بازدید:    ١٣٤٦    ،  روز دو شنبه ۲۲دی ماه ۱۳۹۹، مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد به مناسبت روز گزینش  با حضور دکتر سعید کریمی رییس دانشگاه شهرکرد، حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی در دانشگاه شهرکرد، دکتر غلامرضا شمس معاون اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی و  مرتضی طاهری مدیر هسته گزینش برگزار شد.

 دکتر سعید کریمی در این نشست ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس گزینش به فرمان امام خمینی(ره) و تقدیر از خدمات و تلاش‌های دلسوزانه و متعهدانه مدیر و کارکنان هسته گزینش دانشگاه گفت: هسته گزینش دانشگاه شهرکرد از بهترین هسته های گزینش استان  است که این موفقیت، مرهون تلاش مدیریت، اعضاء و کارکنان هسته گزینش، عملکرد مطلوب، نظم، سازماندهی و برنامه ریزی در این گزینش است.

رییس دانشگاه شهرکرد در ادامه افزود: کار گزینش با سایر حوزه‌ها متفاوت است، زیرا نیازمند دقت، حساسیت و مسئولیت پذیری بالایی در جهت تحقق اهداف سازمانی بارعایت عدالت  در حق کارکنان دانشگاه است که منجر به ایجاد محیطی سالم برای انجام فعالیت های مجموعه است.

دکتر سعید کریمی در پایان کسب عنوان مدیر برتر هسته های گزینش کارکنان منطقه ۶ کشور وزارت علوم تحقیقات و فنآوری توسط مرتضی طاهری مدیر هسته گزینش دانشگاه را تبریک گفت و در ادامه افزود: ایشان یکی از مدیران با تجربه و بادانش دانشگاه می باشند که در کنار اصول مدیریتی، توانسته‌اند با صفات برجسته اخلاقی و صمیمیت و همدلی با عوامل پرسنل زحمتکش گزینش؛ جایگاه این حوزه را در سطح دانشگاه ارتقا بخشند.

 حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی نیز در این مراسم با توجه به سخنان مقام معظم رهبری تاکید کرد در گزینش باید خدا را در نظر بگیریم و بدانیم هیچ جایگاهی ماندگار نیست.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی در دانشگاه شهرکرد افزود: برای رسیدن به اهداف در گام دوم انقلاب در گزینش افراد باید ملاحضات فکری، سلیقه های عاطفی و سیاسی کاری را کنار بگذاریم و افراد صالح را انتخاب کنیم.

 دکتر غلامرضا شمس نیزضمن قدر دانی از هسته گزینش کارکنان گفت: شاکله اصلی دانشگاه توسط هسته گزینش ارزیابی و معرفی می شوند وامید است این نیروها بتوانند خدمتگذار، متعهد به نظام و جمهوری اسلامی  و دلسوز استان و دانشگاه باشند.

آقای مرتضی طاهری نیز در پایان گزارش عملکرد هسته گزینش را ارائه کردند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد تجلیل شد.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱