مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد به مناسبت روز گزینش 1400


٢٦ دی ١٤٠٠ ساعت ١٢:٤٧   
تعداد بازدید:    ١٠٦٢    روزسه شنبه 21دی ماه 1400، مراسم تجلیل از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد به مناسبت روز گزینش  با حضور دکتر یاسر پیرعلی سرپرست دانشگاه شهرکرد، حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه و مرتضی طاهری مدیر هسته گزینش برگزار شد.

دکتر یاسر پیرعلی در این نشست ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل گزینش به فرمان امام خمینی(ره) و تقدیر از خدمات و تلاش‌های دلسوزانه و متعهدانه مدیر و کارکنان هسته گزینش دانشگاه گفت: سخنان امام خمینی (ره)  درباره مسائل گزینش سخنانی کلیدی هستند و  ایجاد و تشکیل هسته های گزینش  امری کلیدی و حساس بود.

سرپرست دانشگاه شهرک​رد در ادامه با تأکید بر انجام ‌وظیفه  گزینشگران بدون کوچک‌ترین اهمال و سهل‌انگاری و رعایت  اصل بی‌طرفی و مثبت اندیشی درگزینش افراد گفت: عملکرد هسته گزینش باید بر پایه  علم و رعایت  اصل برائت و بی‌طرفی استوار باشد. 

دکتر یاسر پیرعلی در ادامه به بیان برخی مسائل مرتبط با گزینش پرداخت و از گزینشگران و مسئولان گزینش دانشگاه خواست کار خود را با حساسیت ادامه دهند.

حجت‌الاسلام دکتر سعید صفی نیز در این مراسم گفت:  نگاه به فرمایشات مقام معظم رهبری و افرادی که در مسیر ولایت هستند باید یک نگاه منظومه ای باشد و نگاه نباید بخشی باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی در دانشگاه شهرکرد افزود: آنچه از آیات و روایات بر می آید این است که در گزینش باید دقت و حساسیت بالایی داشته باشیم.

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه نیز در سخنانی در ابتدای این برنامه  ضمن تشکر از سرپرست دانشگاه جهت  وقت گذاشتن برای گزینشگران دانشگاه و تبریک  15 دی  ماه سالروز تشکیل هسته گزینش،  در سخنانی گفت: گزینش امری مهم و بازوی راست  هر دستگاه و مجموعه ای است.

مرتضی طاهری افزود:  در تشخیص ها باید خدا را در نظرگرفت و این تشخیص باید هوشمندانه و عالمانه باشد.

مدیر هسته گزینش کارکنان دانشگاه گفت:  دانشگاه شهرکرد از سال 1371 هسته مستقر گزینش داشته و در آن به طور مستقل امر گزینش انجام می شود.

 مرتضی طاهری  در ادامه  گزارشی از عملکرد هسته گزینش دانشگاه  ارائه کرد.

در پایان این مراسم با اهداء لوح از اعضای هسته گزینش دانشگاه شهرکرد تجلیل شد.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱