تعداد بازدید: ٣١٠١٦
 

انتصاب سرپرست اداره رفاهی دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٩٢
تاریخ انتشار: ٠٤ تیر ١٤٠٢ ساعت ١٢:١٥

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،  روز یکشنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۲، دکتر یاسر پیرعلی  رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی ابوالقاسم قراخانی بنی را به عنوان " سرپرست اداره رفاهی دانشگاه شهرکرد "  منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به ابوالقاسم قراخانی بنی آورده است:

  احتراماً، نظر به توانمندی، شایستگی و تعهد کاری جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان « سرپرست اداره رفاهی دانشگاه » منصوب می گردید.

 اهتمام به ارزیابی اولویت‌های رفاهی اعضای محترم هیأت علمی و یاوران علمی و ارائه‌ راهکارهای لازم برای ارتقا امکانات و تسهیلات رفاهی دانشگاه اعم از اقامتی، بانکی،  درمانی و ... ، برنامه‌ریزی و انجام تمهیدات لازم برای برخورداری عادلانه پرسنل از امکانات رفاهی دانشگاه، برنامه‌ریزی جهت برگزاری تورهای سیاحتی – زیارتی ، ارتقاء امور بیمه‌ای دانشگاه اعم از انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان کارکنان، بیمه‌های اموال و مسئولیت دانشگاه ،  بیمه وسایل نقلیه و عمر و تأمین آتیه و تلاش در به کارگیری تمهیدات بیمه‌ای به منظور کاهش هزینه‌های خسارت پرسنل و رفع دغدغه‌های آتی ایشان ، برنامه‌ریزی برای ارتقاء سلامت کارکنان ، تعامل با ارگانهای فرهنگی، تفریحی جهت ارتقاء رضایت‌مندی سازمانی و  استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها در جهت ارائه خدمات به پرسنل دانشگاه مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) موفق و موید باشید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه  دکتر مهدی قبادی نیا در زمان تصدی « سرپرست اداره رفاهی دانشگاه »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱