تعداد بازدید: ٦٢٣١
 

انتصاب سرپرست مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه شهرکرد

کد رویداد: ٩٩
تاریخ انتشار: ١٣ اسفند ١٤٠٢ ساعت ٠:٠

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد روز یکشنبه۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲، دکتر یاسر پیرعلی رییس دانشگاه شهرکرد در حکمی دکتر افسانه قانی عضو هیات علمی دانشکده هنرو علوم انسانی دانشگاه را به عنوان " سرپرست مرکز رشد واحدهای فناوری  " دانشگاه منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب به دکتر افسانه قانی  آورده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان "سرپرست  گروه رشد واحدهای فناوری وابسته به دانشگاه " منصوب می‌شوید.

  انتظار می رود  با اتکال به خداوند متعال و پیروی از آموزه های اسلامی و با روحیه انقلابی وجهادی، پاکدستی و اهتمام به عهد نامه مدیران دولت مردمی در بهره برداری از همه ی ظرفیت ها و لحاظ نمودن سیاست ها و برنامه های مصوب آموزشی، پژوهشی و فرهنگی  گامی مؤثر در تحقق اهداف نظام آموزش عالی برداشته شود.

ضروری است برنامه های ذیل وفق مقررات در دستورکار قرارگیرد:

اداره کلیه امورمرکز رشد برطبق اساسنامه، آیین نامه های مصوب وزارتین و مصوبه های شورای مرکز رشد،  پیش بینی و تنظیم بودجه سالانه و ارائه برنامه ریزی و عملکرد به شورای مرکز رشد، پذیرش واحد‌های فناور و حمایت و نظارت بر فعالیت واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد در جهت حصول اطمینان از انطباق فعالیتها و اهداف پیش بینی شده، ایجاد زمینه های لازم  برای ارتقا و توسعه واحدهای فناوری و تمرکز بر تولید محصولات دانش بنیان ، برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم در رابطه با تأمین بودجه و تقویت بنیه مالی و جذب امکانات برای مرکز رشد، عقد قرارداد به نمایندگی ازمرکز رشد باکلیه اشخاص حقیقی و حقوقی با هماهنگی و کسب مجوز از شورای مرکز رشد، ارائه گزارش عملکرد سالیانه مرکز رشد به شورای مرکز رشد، برنامه ­ریزی در خصوص اشاعه فرهنگ کارآفرینی، اجرای پژوهشهای کاربردی و بازاریابی در بین اعضای هیأت علمی و دانشجویان، برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه ترویج کارآفرینی و آشنایی اعضای هیئت علمی و دانشجویان با مفهوم کارآفرینی.

توفیق روز افزون حضرتعالی‌ را در خدمت به نظام جمهوری‌اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در پرتو عنایات خاصه حضرت بقیة الله (عج) از درگاه خداوند متعال مسألت می کنم.

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه، بی‌شائبه  و اخلاق مدارانه دکتر موسی جاودانی در زمان تصدی «  مدیر گروه رشد واحدهای فناوری دانشگاه »  تقدیر و تشکر کرد.

شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱