انتصاب سرپرست کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه شهرکرد

٢٤ اسفند ١٤٠٠ ساعت ١٢:٤١    کد: ٤٧٢٩   
تعداد بازدید:    ٤٦٤٤    به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد،روز سه شنبه24 اسفند 1400، دکتر یاسر پیرعلی سرپرست دانشگاه شهرکرد در حکمی  دکتر عزیزاله فلاح مهرجردی را به عنوان «سرپرست کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه» منصوب کرد.

در این حکم دکتر یاسر پیرعلی خطاب دکتر عزیزاله فلاح مهرجردی  آورده است:

با عنایت به تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی به عنوان «سرپرست کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه» منصوب می‌شوید.             

انتظار می رود در زمینه گردآوری، خرید، نگهداری و ساماندهی کتب و پایان نامه ها، توسعه دیجیتال سازی اسناد و منابع علمی، توسعه دسترسی به پایگاههای علمی، کتب، مجلات و مراجع الکترونیکی داخلی و خارجی، ارتقاء استانداردها متناسب با آخرین دستاوردهای حوزه کتابداری و مدیریت دانش، ارائه خدمات اثربخش به مراجعه کنندگان و همچنین ایجاد و توسعه سامانه علم سنجی اعضای هیات علمی دانشگاه تلاش وافر و اقدام جهادی به عمل آورید. امید است با استعانت از خداوند منان و فراهم نمودن زمینه تعامل و همکاری در انجام امور محوله موفق و موید باشید.  

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.       

گفتنی است، دکتر یاسر پیرعلی طی نامه جداگانه ای از خدمات صادقانه و بی‌شائبه دکتر امین نعمت‌الهی در زمان تصدی «ریاست کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی دانشگاه » تقدیر و تشکر کرد.


شهرکرد- بلوار رهبر- دانشگاه شهرکرد
۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۱ تا ۰۳۸۳۲۳۲۴۴۰۷
۸۸۱۸۶۳۴۱۴۱