چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦

تعداد بازدید: ١٦٦٨
 

روابط عمومی :

پیام رئیس دانشگاه شهرکرد به مناسبت آغاز سال تحصیلی


کد خبر: ٢١٩١

تاریخ انتشار: ٢٣ شهریور ١٣٩٤ ساعت ١١:٥٨پیام رئیس دانشگاه شهرکرد به مناسبت آغاز سال تحصیلی

 

دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهرکرد، دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به تمامی دانش‌پژوهان تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«آغاز سال تحصیلی 95– 94 را به تک تک دانشجویان عزیز و تمامی اساتید خردورز و خردمند تبریک عرض می‌کنم و ضمن عرض خیر مقدم به ویژه به دانشجویان عزیزی که امسال دانشگاه شهرکرد را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده‌اند، برای ایشان و سایر دانشجویان که از سال‌های قبل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه شهرکرد مشغول به تحصیل می‌باشند و همچنین برای اساتید و کارکنان گرامی دانشگاه، از درگاه احدیت سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت می‌نمایم.

تعلیم و تعلم در دین مبین اسلام، مقدس و زیربنای اصلی سعادت و تعالی انسان و جامعه است. خداوند منان را شاکریم که به همه‌ی ما فرصت داده تا با شور و شوق در این راه گام برداریم.

دانشجویان عزیز، دانشگاه محل تجربه‌آموزی و تجربه‌اندوزی است و حال که این فرصت گرانبها در اوج جوانی نصیبتان شده امیدوارم از هر ثانیه آن در این مکان مقدس حداکثر استفاده را ببرید. شما در آغاز راهی هستید که مقصد آن ارزش‌های والای انسانی و درجات رفیع علمی است، بی‌شک کسب علم و معرفت و افتخارآفرینی برای جامعه، به شما انگیزه مضاعف داده و خستگی راه را از شما خواهد زدود.

اکنون که به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا در سایه رهبری مقام معظم رهبری، زیرساخت‌ها و شرایط تحصیل، آموزش، پژوهش و پرورش معنوی در دانشگاه شهرکرد برای شما دانشجویان عزیز فراهم شده با توجه به راهبردهای دولت تدبیر و امید و برنامه‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری سعی خواهیم کرد با هم‌دلی و هم‌زبانی فضا را به گونه‌ای در این دانشگاه فراهم کنیم که دانشجویان در محیطی با نشاط و پر امید، تحصیل کرده و پس از دانش‌آموختگی افرادی کارآمد از نظر دانش، نگرش و مهارت، با توانِ کارآفرینی باشند و از دانشجویان عزیز می‌خواهم همواره با روحیه عدالت‌طلبی و آرمان‌خواهی در پی دانش و پژوهش بوده و در کنار فراگیری علم و معرفت، با کسب مهارت به دنبال کارآفرینی باشند.

 

فرصت را غنیمت شمرده ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس به روح ملکوتی امام راحل و تمام شهدا بالاخص شهدای هشت سال دفاع مقدس به ویژه شهدای دانشجو و شهدای گمنام مدفون در دانشگاه شهرکرد درود می‌فرستم و بار دیگر بهار علم و دانش را به همه دانشجویان، همکاران گرامی، اعضای هیأت علمی و تمامی تلاشگران عرصه علم و فناوری تبریک عرض می‌کنم.

 امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشید.  

 

 

 

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است