دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

اعضای هیئت علمی گروه
امین احمدی
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401-2136
Aminahmadi@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~aminahmadi
حامد جاودانیان
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401
javdanian@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~Javdanian
علیرضا جهانگیری
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401
jahangiri@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~Jahangiri
هیثم حیدرزاده
استادیار گروه مهندسی عمران
+98-(0)38-3232-4424
Heidarzadeh@ut.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~heidarzadeh
علی حیدری
دانشیار گروه مهندسی عمران
03832324438
heidari@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~aliheidari
غلامرضا شمس
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401
g.shams@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~shams
حامدرضا ظریف صنایعی
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401
zarif@eng.sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~zarif
رسول عالی پور
استادیار گروه مهندسی عمران
00983832324401-2141
R.Alipour@sku.ac.ir & Civil.alipour@gmail.com
https://www.sku.ac.ir/~ralipour
رضا کامگار
استادیار گروه مهندسی عمران
03832324401-2136
kamgar@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~Kamgar
محمود محمد رضاپور طبری
دانشیار گروه مهندسی عمران
03832324401-3 (2390)
mrtabari@sku.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~pourtabari
سید مرتضی هاتفی
دانشیار گروه مهندسی عمران
03832324401
smhatefi@alumni.ut.ac.ir
https://www.sku.ac.ir/~Hatefi




کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است