چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٤٠٣


تعداد بازدید: ٥٤٤
 

راهنمای ارائه فایل الکترونیکی پایان نامه به کتابخانه مرکزی


کد اطلاعیه: ٢٣٥

تاریخ انتشار: ١٨ مرداد ١٤٠٢ ساعت ١٠:٩

راهنمای ارائه فایل الکترونیکی پایان نامه / رساله دانشجویان دانشگاه شهرکرد

 

دانشجو موظف است فایل الکترونیکی پایان نامه را به صورت ذیل تهیه و تحویل کتابخانه مرکزی دانشگاه دهد.

یک عدد سی دی که  شامل دو فایل WORD & PDF  حاوی کلیه صفحات از آغاز با صفحه عنوان به فارسی تا انتها با صفحه عنوان به انگلیسی با مشخصات ذیل، ارائه دهد: 

  • فایل کامل متن  پایان نامه / رساله بصورت WORD منطبق با نسخه نهایی که در سامانه ثبت ایرانداک بارگزاری شده و هیات داوران آن را تایید کرده اند، باشد. بارگزاری تصاویر اسکن شده برگه های، آیین نامه بهره برداری از پایان نامه های دانشجویان دانشگاه شهرکرد، تائیدیه اعضای هیات داوران حاضر در جلسه دفاع از پایان نامه در ابتدای فایل و فرم درج نمره نهایی پایان نامه  نیز در انتها فایل قبل از چکیده لاتین الزامی می باشد.
  • فایل کامل متن پایان نامه بصورت PDF که ضروری است فایل PDF توسط نرم افزار Adobe Acrobat از فایلWORD با مدارک درخواستی در  پایان نامه تهیه گردد.
  • فایل ها فشرده نباشد.
  • فایل ها و سی دی ها رمزگزاری نگردد.
  • نام فایل ها به اسم نویسنده پایان نامه به زبان انگلیسی باشد.
  • مهر دانشکده بر روی سی دی و کاغذ روی جلد سی دی درج شود.
  • دانشجو متعهد است که سی دی های حاوی فایل های پایان نامه/ رساله در داخل قاب CD به کتابخانه مرکزی تحویل دهد.

قابل ذکر است  بر روی سی دی ها  عنوان پایان نامه/ رساله، نام و نام خانوادگی پژوهشگر، رشته و مقطع تحصیلی، استاد راهنما اول و استاد مشاور اول مطابق نمونه تایپ شود.

 

***مهم*** فارغ التحصیلان عزیز توجه فرمائید که قالب نهایی فایل ها  قبل از تحویل به کتابخانه الزاماً باید مطابق با دستورالعمل راهنمای ارائه فایل الکترونیکی پایان نامه / رساله دانشجویان دانشگاه شهرکرد و داخل قاب CD  باشد .

 

کلیه حقوق سایت برای دانشگاه شهرکرد محفوظ است